رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذائی بوشهر:
لزوم مشارکت بیشتر حوزه اوقاف و امور خیریه در حوزه سلامت

19 دی 1401
رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذائی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مشارکت بیشتر حوزه اوقاف و امورخیریه در حوزه سلامت لازم و ضروری است.

دکتر عیسی صفوی در نشست با معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه استان بوشهر اظهار داشت: باید همه افراد جامعه در حوزه سلامت ورود پیدا کنند چرا که اگر این حوزه دغدغه همه باشد بسیاری از مشکل حل می‌شود.
رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذائی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه این دبیرخانه آمادگی پذیرش هرگونه پیشنهاد است گفت: باید با کمک و همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه توسعه یابد.
مسئول امور خیرین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز وقف را صدقه جاریه ابدی عنوان و گفت: بهترین نوع وقف وقف‌های بهداشتی و درمانی است که علاوه بر اجر اخروی برای واقف، برای آحاد جامعه هم بسیار سودمند بوده و باعث ارتقا سلامت استان می‌شود.
حجت‌الاسلام محمود عبداللهی اظهار داشت: تشکیل کمیته تخصصی وقف و سلامت در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه استان بوشهر نیز گفت: با مکانیسم وقف مشارکتی می‌توان به حوزه سلامت در قسمت‌های مختلف کمک کرد و نیازهای مورد نظر را برطرف کرد.
حجت‌الاسلام سید مهدی حسینی اظهار داشت: سازمان اوقاف و امور خیریه استان بوشهر آمادگی کامل در زمینه مشارکت با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را دارد.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: با توجه به محدودیت شدید اعتبارات حوزه پژوهشی دانشگاه نیازمند به حضور فعال واقفین و خیرین است و بهترین شکل مشارکت از نوع (وقف مشارکتی) است.
اولین نشست کارگروه وقف و امور خیریه در حوزه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی با حضور حجت‌الاسلام سید مهدی حسینی معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان، دکتر اکرم فرهادی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، دکتر عیسی صفوی رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه و حجت‌الاسلام محمود عبدالهی مسئول امور خیرین و دکتر زینب حسینی مسئول سازمان‌های مردم‌نهاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.


کلمات کلیدی:
اوقاف     امورخیریه     دکتر.صفوی     دبیرخانه.امنیت.غذایی    

تاریخ بروز رسانی:   21 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >