با هدف پیشگیری از شیوع بیماری‌های تنفسی ؛ دومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه برگزار شد

9 آبان 1401
دومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان عسلویه با هدف پیشگیری از شیوع بیماری‌های تنفسی و پدیکلوزیس در مدارس و تعیین تکلیف سگ‌های بلاصاحب در سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در حاشیه برگزاری شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گفت: با توجه به شیوع آنفلوانزا در کشور و بازگشایی مدارس تعامل‌هایی با آموزش و پروش شهرستان در راستای پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به بیماری‌های تنفسی و پدیکلوزیس صورت پذیرفته است.
محمدامین شایسته نیا افزود: با توجه به شلوغی کلاس‌های درس دانش آموزان استفاده از ماسک را فراموش نکنند و حتی‌الامکان تهویه کلاس‌ها به‌صورت مستمر برقرار باشد.
شایسته نیا اظهار داشت: بیان مسائل مهم بهداشتی و سلامت غذایی شهرستان از جمله شیوع آنفولانزا، کمیته اتلاف حیوانات ناقل بیماری (سگ‌های بلاصاحب) عدم استفاده کودهای غیربهداشتی مزارع، کمیته سالمندان و ارائه نظرات و راهکارها در جهت پیشبرد هرچه بهتر موضوعات مطرح‌شده در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
ه گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه دومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین در فرمانداری عسلویه برگزار شد.

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.